Осіння посадка півоній може надати ряд своїх переваг. Настав час висаджувати півонії в вашому саду!

5 причин, щоб посадити півонії цієї осені

Ось 5 причин, що б посадити деревовидні, трав'янисті, лікарські або півонії Рока саме цієї осені, не затягуючи процес до весни.

1. Рослини правильно формуються.

Коли півонії висаджені восени, їх коріння продовжують рости, а зростання верхньої частини призупиняється. Оскільки рослинам перед зимовими холодами не потрібно забезпечувати зростання надземної частини, коренева система стає більш стійкою, що значно збільшує загальне зростання наступної весни. Посадивши півонії восени, вас не повинно лякати найближче настання холодів. Часу цілком достатньо, щоб дати півонії вкоренитися до того, як температура грунту впаде до дуже низької температурної позначки.

2. Осінній період для рослин більш спокійний, ніж весняний.

Зараз в житті рослин все відбувається більш рівномірно і висаджені рослини не піддаються зайвому стресу, який пов'язаний з більш бурхливим і швидким весняним періодом.

3. Більш широкий асортимент рослин в інтернет-магазинах і садових центрах.

Саме восени асортимент магазину півоній Peony.com.ua найбільш широкий. У покупців є можливість замовити саме той сорт деревовидної або трав'янистої півонії, який вони давно хотіли придбати.

4. Полив зводиться практично до нуля.

Більш низькі температури і осінні дощі полегшують завдання поливу нових саджанців. А враховуючи, що деревовидні півонії взагалі не вимогливі до отримання вологи, восени полив може і взагалі не знадобитися.

5. Осіння посадка півоній є безпечною.

Більшість дослідницьких університетів стверджує, що восени ризик при посадці півоній мінімальний. Півонії мають сильну морозостійкість. Але щойно висадженій півонії може пошкодити сильний холодний вітер.

Як показала практика, потрібно добре вкрити пристовбурні кола висаджених півоній шаром торфу товщиною мінімум 10 см. При рідкісних, але сильних заморозках - збільшити цей шар до 20 см. При цьому, потрібно прибрати біля основи і на самій рослині все листя і рослинні залишки.

5 причин, щоб посадити півонії цієї осені

Восени, коли ми отримуємо нову поставку деревовидних, трав'янистих, лікарських та півоній Рока з кращих розсадників Китаю, ми відправляємо нашим клієнтам півонії з відкритою кореневою системою. На наступний рік, навесні, ми починаємо відправку півоній, що вже висаджені в контейнери.

Купити деревовидні півонії

5 причин, щоб посадити півонії цієї осені

Підпишіться на нашу сторінку в Facebookі ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів, поділитися своїм власним досвідом і чудовими світлинами півоній. Крім цього, ми завжди будемо раді будь-яким вашим відгуками і рекомендаціям, які можна залишити в розділі Відгуки про магазин.