Правильне формування коренів півоній

 

Друзі, для того, щоб ще більше зебеспечити можливість молодим півоніям ідеально сформуватися, ми прийняли рішення використовувати спеціальні контейнери Air-Pot.

Основне завдання контейнерів Air-Pot - це поліпшення циркуляції повітря і дренажу.

Правильне формування коренів півоній

Завдяки бічним отворам в контейнерах корені контактують з повітрям і світлом. Таким чином ми досягаємо ефекту повітрянної обрізки, завдяки якому деформація коренів практично виключена.

Бічна коренева система не піддається зайвому стресу, і зростання півонії відбувається швидше і енергійніше, ніж в стандартному контейнері.

Крім цього, контейнери Air-Pot краще зберігають вологу і майже вдвічи менше нагріваються на сонці, ніж традиційні аналоги.

Правильне формування коренів півоній

Це все безумовно позитивно відобразиться в майбутньому на здоров'ї півоній.

Ми і раніше деякі сорти півоній висаджували саме у Air-Pot, і що б закріпити отриманий результат, ми провели експерименти з дуже великою кількістю складів субстрату і зупинилися саме на тому, що в подальшому стали використовувати в наших контейнерах Air Pot.

Правильне формування коренів півоній

Компактний і добре дренований субстрат дійсно покращує і полегшує процес вкорінення деревовидних півоній в контейнерах Air Pot, тому що всередині контейнеру відтворюється середовище, подібне до середовища відкритого поля.

Наш субстрат забезпечує значне утримання вологи і надає грунту структурну стабільність, посилюючи позитивний вплив контакту між водою та повітрям.

Саме сукупність використання професійних контейнерів Air-Pot та правильно підібраного субстрату дозволяє нам розставляти основний акцент на правильному формуванні коренів рослин.

Правильне формування коренів півоній

Інтернет-магазин півоній Peony.com.ua постійно вдосконалює якість рослин і надає їм тільки найкраще.

Весна вже скоро, і півонії чекають на ваші замовлення 😉

🌹🌹🌹 Тож, покваптеся.

 

Купити деревовидні півонії

 

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів, поділитися своїм власним досвідом і чудовими світлинами півоній. Крім цього, ми завжди будемо раді будь-яким вашим відгуками і рекомендаціям, які можна залишити в розділі Відгуки про магазин.