Друзі, раді повідомити, що інтернет-магазин півоній Peony.com.ua починає відправку всіх замовлень із півоніями.

Весняна відправка півоній 2021

Кожен день буде відправлятися максимально можлива кількість замовлень, при цьому ви отримаєте повідомлення з інформацією для відстеження саме вашої відправки.

Абсолютно всі підтверджені замовлення будуть відправлені вам в найкоротші терміни!

Весняна відправка півоній 2021

Якщо ви розумієте, що грунт ще недостатньо прогрівся у вашому регіоні, ви можете якийсь час потримати півонії в контейнері після їх отримання. Але не рекомендуємо відкладати посадку на осінь. При можливості, не затягуйте з висадкою отриманих саджанців півоній. Вони мають дуже хорошу морозостійкість, їм завжди буде комфортніше навіть в прохолодній землі, ніж в контейнері в вашому підвалі.

Весняна відправка півоній 2021

Кілька порад по посадці півоній

Посадка саджанців півоній навесні дозволить вашій рослині продовжити розвиток кореневої системи. Такий кущ півонії вже цієї весни може зацвісти, але квіти і бутони слід обірвати, щоб дозволити рослині правильно сформуватися в майбутньому. Не мульчуйте саджанці півоній після посадки - їм потрібен холод і прохолода для весняного цвітіння, а мульчування цьому не сприяє. Не заглублюйте саджанець півонії нижче рівня кореневої шийки. І намагайтеся не переливати півонії - перезволожений грунт може викликати загнивання їх коренів.

В іншому, півонії дуже невибагливі. Досить мати базові знання про садівництво, що б півонії відчували себе чудово і завжди радували вас.

Купити деревовидні півонії

Друзі, чекати залишилося зовсім недовго. Так що, будемо на зв'язку :-)

 

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів, поділитися своїм власним досвідом і чудовими світлинами півоній. Крім цього, ми завжди будемо раді будь-яким вашим відгуками і рекомендаціям, які можна залишити в розділі Відгуки про магазин.