Часто ми чуємо, що деревовидні півонії цвітуть лише через декілька років.  Існує декілька міфів з цього приводу.

Ось про що йдеться. Найдешевшим способом размноження півоній є висів насіння. Через розщеплення неможе йти мова про сорт і навіть про колір цвітіння.  Коли не приділяють увагу формуванню кореневій системі сіянця в момент продажу, коренева система півонії зазнає значного пошкодження і через це процес регенерації займає декілька років. Але і тоді краще, що вас очікує - це "пуста" анемонова квітка незнаного кольору. Це також буде гарна рослина, але нажаль такі деревовидні півонії не можуть бути махровими і не мають цінності для колекціонерів півоній.

Для гарантованої передачи властивостей сорту півонії мають бути щеплені на міцну кореневу систему. Ось як це відбувається у розсаднику наших партнерів .

Спростовуємо міф про нецвітіння півоній в перший рік

Цвітіння півоній  у розсаднику вже в перший рік

Правда в тому, що є велика кількість постачальників неякісного посадкового матеріалу півоній, які відверто обманюють своїх покупців. Саме продукція таких нечесних постачальників і живить міф про нецвітіння півоній в ранньому віці.

Ось, наприклад, на батьківщині півоній в м. Хедзе (Китай) у парку півоній літня жінка продає насіння півоній, показуючи якими вони будуть у майбутньому.

Чому не цвітуть півоніі

Продавчиня насіння півоній

Це не правда. Із насіння ніколи не буде махровоі квітки. Висівання насіння з червоноі півонії не має жодних гарантій що майбутні рослини заквітнуть червоним. Це просто будуть гарні сіянці якогось із 4 відтінків.

Занадто молоді несортові півонії, із слабкою кореневою системою, нажаль, не скоро зацвітуть. А міцна рослина вже в перший рік може видати казкову квітку.

Спростовуємо міф про нецвітіння півоній в перший рік

Осінне щеплення. Півонія навесні вже зацвіла

Насправді, в природі немає причин, через які сортова півонія з правильно сформованою кореневою системою не може або не повинна зацвісти в перший рік.

Спростовуємо міф про нецвітіння півоній в перший рік Спростовуємо міф про нецвітіння півоній в перший рік

Квітучі півонії в перший рік

Наведемо простий приклад. На фото посадковий матеріал півоній роздрібного магазину наших партнерів в Китаї. Це осінне щеплення. Продають зараз. Як бачите, півонії цвітуть в перший рік!

Спростовуємо міф про нецвітіння півоній в перший рік Спростовуємо міф про нецвітіння півоній в перший рік

Півонії з роздрібного магазину наших партнерів в Китаї

Реальність є такою, що вам просто потрібно зробити правильний вибір. Продовжувати купувати саджанці півоній сумнівної якості у ошуканців і далі вірити в міф про їх цвітіння тільки через 5 - 7 років або довіритися професіоналам у своїй справі і насолоджуватися красою справжніх сортових півоній.

Спростовуємо міф про нецвітіння півоній в перший рік

Осінне щеплення. Півонії навесні вже з бутонами

Також, пропонуємо ознайомитись з нашими статтями по цій темі:

Коли і як правильно видаляти бутони на кущах півоній

Чому бутони на ваших півоніях не розкриваються?

 

Приймаючи до уваги складність загальної обстановки в країні і в світі, наш магазин продовжує робити обробку та відвантаження замовлень, дотримуючись при цьому всіх рекомендацій МОЗ.

Всім здоров'я і добра!

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів, поділитися своїм власним досвідом і чудовими світлинами півоній. Крім цього, ми завжди будемо раді будь-яким вашим відгуками і рекомендаціям, які можна залишити в розділі Відгуки про магазин.