Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні:  8:00–17:00

Субота:  8:00–17:00

0
Мій кошик

Саджанці півоній Рока

Деревовидні півонії Рока

Півонії Рока (Paeonia rockii) - прекрасний різновид деревовидних півоній. Походять з північного заходу Китаю. Загальна назва "деревовидний", походить від деревоподібного потужного стебла, яке прикрашається великими та красивими квітами. Але, звичайно ж, це кущі, а не дерева. 

Культивовані деревовидні півонії, отримані з цього виду, відносяться до групи сортів, відомої як Gansu Mudan, або «Півонії дерева Гансу». Квіти цих півоній відрізняються, перш за все, темними плямами в основі пелюсток з часто хвилястими краями. Це, безумовно, одні з кращих деревовидних півоній, і вони просто зобов'язані бути у кожного цінителя півоній.

Провінція Ганьсу (Gansu) розташована на північному заході Китаю. Клімат тут сухий, з жарким літом і холодною зимою. Через цю провінцію проходив легендарний Шовковий шлях, і культурна спадщина цього краю дуже вражає. Як і величезний досвід у вирощуванні деревовидних півоній.

Ця місцевість відома як один з районів Китаю, де в дикій природі зустрічаються Paeonia rockii. Відвідуючи Ганьсу, часто дивуєшся, яким чином деревовидні півонії могли відмінно розвиватися в такому, здавалося б, кліматично несприятливому місці. Тим не менш, це так. Ганьсу і донині славиться своїми півоніями в усьому світові.

Півонії Рока були завезені на Захід в 1920-х роках ботанічним дослідником Гарвардського університету Джозефом Роком. За його імені вони і отримали свою назву в англомовних джерелах. Джозефу Року іноді приписують «відкриття» цих півоній, але він тільки зробив їх відомими за межами Китаю, а в провінції Ганьсу вони були відомі задовго до прибуття ботаніка.

Paeonia rockii - високі півонії. Іноді вони можуть досягати висоти 2 метри. Великі яскраві квіти, діаметр яких зазвичай досягає 18-25 см. Відтінок може бути білим, пурпуровим або рожевим. Листя тонке та опукле, має насичений темно-зелений колір. Ці півонії мають сильний і приємний аромат, який може домінувати над ароматом інших деревовидних півоній.

Півонії Рока характеризуються енергійним ростом (до 70 см в рік) і дуже високою стійкістю до хвороб, заморозків і посухи. Можуть витримувати температуру до -43°C і все ще нормально розвиваються при рН вище 7. Рясно цвітуть навіть при невеликому освітленні. На одному місці Півонії Рока можуть рости близько 100 років.

Умови посадки не сильно відрізняються від посадки інших деревовидних півоній: посадкова яма не менше 70х70 см, шийка рослини повинна знаходитися на рівні грунту, рясний полив після посадки обов'язковий, але в подальшому кущі Півонії Рока можна поливати тільки в міру необхідності, укриття на зиму не потрібне.

 

Якщо Вас зацікавить закупівля півоній гуртом, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або за телефонами, які вказані в розділі Контакти. Якщо Вам потрібна невелика кількість цих чудових квітів, то можна просто купити півонії в інтернет магазині peony.com.ua прямо зараз.

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів, поділитися своїм власним досвідом і чудовими світлинами півоній. Крім цього, ми завжди будемо раді будь-яким вашим відгуками і рекомендаціям, які можна залишити в розділі Відгуки про магазин.

Немає товарів

Вгору
,