У цій статті ми хотіли б розповісти про такий важливий критерій при виборі посадкового матеріалу деревовидної півонії, як її розмір та коренева система.

Раніше сорти півоній називалися досить просто - «чорна», «фіолетова», «пурпурна». Іноді додавалася інформація - махрова вона чи ні. Сьогодні квітковий ринок надає більш широке різноманіття видів та звичайної класифікації вже стає мало.

Вибір посадкового матеріалу деревовидних півоній

Тепер, важливо не просто віддати перевагу вподобаному Вам сорту півонії, а потрібно вміти приділяти увагу розміру та стану її кореня. Це, мабуть, найважливіші критерії при виборі здорової та перспективної рослини, адже для того, що б Ваш вибір був правильним, необхідна інформація саме про посадковий матеріал.

Іншими словами, вигляд дорослого куща півонії, який найчастіше демонструється в каталогах та на картинках, це далеко не все, що нам потрібно про нього знати.

Основний спосіб, яким розмножується півонія - це розподіл кореневища. Це сильно розгалужений підземний пагін, який створює майданчик для зародження бруньок відновлення. З бруньок будуть розвиватися пагони нового сезону. У кореневища є великі додаткові корені, які і накопичують основну частину поживних речовин.

Радимо при виборі півонії звертати увагу на розмір саджанця! Адже саме від цього залежить те, наскільки правильно та красиво сформується Ваш улюбленець.

Вибір посадкового матеріалу деревовидних півоній

Огляд слід почати з коренів. Далі вже можна досліджувати стебло та бруньки. У здорового саджанця коренева система дорівнює за обсягом його кроні.

Основа кожного стебла має кілька бруньок відновлення, які є запорукою потужного розвитку та рясного цвітіння півонії в наступні роки. У стебла повинні бути приблизно дві-три добре розвинені бруньки і не менше двох додаткових коренів від 5 см завдовжки. Така деленка відповідає за необхідний для вкорінення запас поживних речовин.

Вибір посадкового матеріалу деревовидних півоній

Ми подбали про те, що б в нашому інтернет-магазині був широкий асортимент рідкісних сортів півоній з колекцій провідних селекціонерів світу. Багато сортів деревовидної півонії заявлені в декількох розмірах від 1 до 8 та більше пагонів.

Ми не ховаємо коріння своїх півоній, їх можна побачити при покупці. І ми можемо гарантувати високу якість рослин, сорт та їх максимальний розмір. Всі рослини продаються з кольоровою пластиковою етикеткою, яка доводить той факт, що ми не боїмося пересорта - він у нас просто виключений.

Купити деревовидні півонії

Вибір посадкового матеріалу деревовидних півоній

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів, поділитися своїм власним досвідом і чудовими світлинами півоній. Крім цього, ми завжди будемо раді будь-яким вашим відгуками і рекомендаціям, які можна залишити в розділі Відгуки про магазин.