Вiд кінця осені до ранньої весни у півоній настає період спокою. В такий час актуально перевалити рослину з грудкою землі в підготовлену яму. Робити це можна навіть в мороз.
Деревовидні пiвонiї та трав'янисті півонії, які представлені в інтернет-магазині peony.com.ua висаджуються в контейнери і надалі продаються саме в такому вигляді. Це легко і зручно, без шкоди рослинам, дозволяє висаджувати їх цілий рік.
Більшість півоній має сильну морозостійкість. Але тільки що висадженій півонії може пошкодити сильний морозний вітер. Як показала практика, потрібно добре вкрити пристовбурні кола висаджених півоній шаром торфу товщиною мінімум 10 см. При рідкісних, але сильних заморозках - збільшити цей шар до 20 см. При цьому, потрібно прибрати біля основи і на самій рослині все листя та рослинні залишки.
Хочемо загострити увагу на тому, що не слід для укриття півоній використовувати гній, стружку та солому. Пристовбурна частина рослини може запрiти, а це призведе до розвитку бактерій і шкідливих мікроорганізмів. В результаті, саджанець півонії може загинути навесні під час активного весняного зростання. Можуть з'явитися чорні верхівки сходів у трав'янистих півоній і таке стебло вже не врятувати. Воно порожнє всередині і буде продовжувати всихати дощенту. Важливо розуміти, що це не результат переливу, а саме дія грибків та бактерій. Сильніша півонія, звичайно ж, може дати молоді пагони, але цього року не зацвіте, тому що буде повільно розвиватися.
При такому укритті півонія після зимівлі раніше дає пагони, стебло розвивається міцними та здоровими. Правильно і добре укриті півонії на зиму дають рясне цвітіння навесні, тому що ви подбали про те, щоб створити сприятливі умови для зимівлі своїх улюбленців.
Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів, поділитися своїм власним досвідом і чудовими світлинами півоній. Крім цього, ми завжди будемо раді будь-яким вашим відгуками і рекомендаціям, які можна залишити в розділі Відгуки про магазин.