Ця японська пiвонiя була зареєстрована у 1935 році. У світі цей сорт деревовидної пiвонiї відомий під назвами Alice Harding та Jin Huang. Виведений при схрещуванні звичайної та махрової деревовидних півоній. В Японії рослина отримала назву Kinko, завдяки яскраво-жовтому забарвленню, яке нагадує колір лимона.

Стаття про Деревовидну півонію Kinko - Jin Huang

Квітки махрові, у формі корони iз окантовкою червоного кольору. Кущ компактний, зростає в ширину, висота до пiвтора метра. Листя красиві, насичені, яскраво-зелені, компактного розміру.

Стаття про Деревовидну півонію Kinko - Jin Huang

Kinko - Jin Huang висаджують з квітня по травень на відстані близько метра iз глибиною посадки в 15 см. Зацвітають ці півонії з квітня, але масово вони роблять це пізніше, вже ближче до кінця червня. Невибаглива півонія, може бути і поодинокою, любить дендрований лужний грунт.

Дуже сильна стiйкiсть до хвороб. Любить сонце, але відмінно переносить зиму.

Ще більше деревовидних півоній

Стаття про Деревовидну півонію Kinko - Jin Huang

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів, поділитися своїм власним досвідом і чудовими світлинами півоній. Крім цього, ми завжди будемо раді будь-яким вашим відгуками і рекомендаціям, які можна залишити в розділі Відгуки про магазин.