Hai Huang - назва цього сорту деревовидної півонії перекладається, як «високий Південь», це спроба передати сонячний колір квітки.

Цей пізній японський сорт деревовидної півонії.

Стаття про деревовидну півонію High Noon - Hai Huang

High Noon-Hai Huang - дорослий чагарник може досягати у висоту до півтора метра. Квіти досить великі, у формi троянди. Пелюстки золотистого кольору iз жовтуватим відтінком, напівмахрові.

Квiтне дуже бурхливо, з великою кількістю квіток. Випромінює легкий та приємний аромат. Завдяки вишуканості різьбленого листя з легким відтінком сизого, ця деревовидна пiвонiя продовжує зберігати декоративний зовнішній вигляд до кінця листопада.

Стаття про деревовидну півонію High Noon - Hai Huang

Один з небагатьох сортів, який в змозi цвісти другий раз в серпні. Посадка рекомендується в сонячному, безвітряному місці.

Як і у більшості деревовидних півоній морозостійкість рослини дуже висока.

Ще більше деревовидних півоній

Стаття про деревовидну півонію High Noon - Hai Huang

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів, поділитися своїм власним досвідом і чудовими світлинами півоній. Крім цього, ми завжди будемо раді будь-яким вашим відгуками і рекомендаціям, які можна залишити в розділі Відгуки про магазин.