Якщо якась квітка і заслуговує найвищої похвали, так це, безсумнівно, імператриця квітів - півонiя. Протягом століть півонія здобула відмінну репутацію. Ще iз давнини вона популярна не тільки незвичайною красою, розкішною кольоровою гамою, елегантністю, різноманітністю форм та чисельнiстю сортів, але також і тому, що півонія завжди уособлювала собою дружбу, щастя, любов, удачу та спокiй.

Морозостійкість півоній

Пiвонiї здатні витримувати зниження температури до мінус 40 градусів Цельсія. За відповідних умов вони можуть рости на одному місці бiльше 30 років. Якщо цвітіння кущів досить рясне, їх немає необхідності ділити. Навіть більше того, правильно посаджені кущі бажано не турбувати. Якщо вам необхідно перемістити півонію, завжди краще розділити її, ніж пересаджувати цілий кущ.

Морозостійкість півоній

Пересадку півоній слід робити, коли кущ вже пройшов пік свого цвітіння, і на ньому залишилося всього декілька маленьких квіточок. Щоб забезпечити подальше цвітіння відокремлених частин куща, сама верхня брунька кореневища при пересадці повинна знаходитися не глибше 5 см від поверхні грунту. Це найбільш важливий аспект пересадки! Якщо кореневище хорошої якості з 3-5 бруньками, перші 1-2 квітки можуть з'явитися і на другий рік після посадки. Якщо кореневище невелике, цвітіння може початися пізніше.

Півонії не вимагають особливого типу грунту, але вважають за краще добре дренований грунт, оскільки дуже велика кількість води може бути шкідливою для рослин. При підготовці до зими листя необхідно обрізати після перших сильних морозів. Листя необхідно прибрати, щоб захістити в холодну вогку погоду квітки півонії від сірої гнилі.

Морозостійкість півоній

Півонія любить сонце. Оскільки ці багаторічники ростуть повільно і їм необхідно кілька років, щоб досягти максимального цвітіння, рекомендується виділити для півонiї достатньо місця у саду - один метр на кожен кущ. Така посадка забезпечить циркуляцію повітря, та й кореневищам буде достатньо місця. Особливого догляду півонії не вимагають. Однак, якщо навколо багато дорослих рослин, рекомендуємо розсипати компост або добре перепрілий коров'ячий гній. Це дуже позитивно позначиться на цвітінні.

У інтернет-магазині peony.com.ua ми підібрали широкий асортимент півоній високою морозостійкістю. Яскравим прикладом може служити деревовидна півонiя White Snow - Bai Xue Gong Zhu китайського сорту. Або деревовидна півонiя Kinkaku - Jin Ge японського сорту.

Ми гарантуємо високу якість посадкового матеріалу.

Морозостійкість півоній

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, і ви зможете задати будь-які питання нашим консультантам, запитати поради у інших користувачів, поділитися власним досвідом та чудовими свiтлинами своїх півоній.